slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Святий Миколай подарував веселе свято дітям придніпровських залізничників 19/12/2019

В управлінні регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» провели свято для дітей працівників, що стало подарунком до Дня Святого Миколая, якого так шанують українці.

Ініціатива проведення дитячого свята належить директору регіональної філії Миколі Кужавському, а втілили задум у життя працівники служби кадрової та соціальної політики, Будинку науки й творчості Синельниківського локомотивного депо та управлінської їдальні.

Майже 70 дітей, чиї батьки працюють у галузевих службах, охоче спілкувалися зі Святим Миколаєм, Снігуронькою та Бабою Ягою, яка допомагала проводити свято. Казкова трійця пропонувала дітворі веселі й цікаві інтерактивні завдання та конкурси, під час яких можна було повною мірою показати свої таланти та здібності.

Гостей свята також розважав самодіяльний творчий колектив «Пульсар» Будинку науки й творчості Синельниківського локомотивного депо. Його учасники подарували дітям і батькам яскраве пісенне шоу.

Традиційно не обійшлося без смаколиків, якими дітвора могла поласувати під час коротких перерв між конкурсами та розвагами.

Півтори години свята злетіли швидко. Однак залишили по собі гарний настрій, радість від спілкування та подарунки-сюрпризи, які по закінченні заходу вручили кожній дитині.