slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пройшла зимова виставка локомотивів 20/12/2019

Комісія на чолі з директором регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Миколою Кужавським оглянула тяговий рухомий склад, який локомотивні депо магістралі підготували до роботи в холодні пори року.

Зимову виставку провели на станції Дніпро-Головний. Уздовж перону вишикувалися 13 локомотивів, які прибули з усіх депо магістралі. Був представлений тяговий рухомий склад, задіяний у пасажирському, вантажному та маневровому русі.

Кожен локомотив супроводжувала закріплена за ним локомотивна бригада. Усі машини мали при собі своєрідну «візитівку», де зазначалися рік виробництва, приналежність, пробіг, регіони експлуатації, що зроблено під час осіннього комісійного огляду.

Серед основних модернізацій – ті, які підвищують безпеку руху, покращують умови праці локомотивних бригад, дозволяють заощаджувати ресурси.

Окрім цього, в ході комісійного огляду локомотиви пройшли ревізію основних систем і вузлів, за потреби – ремонтні роботи, також електровози й тепловози помили та пофарбували.

Директор регіональної філії Микола Кужавський подякував працівникам локомотивного господарства за виконану роботу, підкреслив, що такий «виставковий» вигляд повинен мати весь локомотивний парк залізниці, порадив переймати в колег новаторські ідеї та рішення. Адже поширення передового досвіду ремонтів тягового рухомого складу – це одне з основних завдань заходу.

Нагадаємо, що проведення виставок локомотивів після весняного та осіннього комісійних оглядів на Придніпровській залізниці відновили після майже 15-літньої перерви. Своїм відродженням виставки, які сприяють підвищенню відповідальності ремонтного персоналу за кінцевий результат праці, завдячують директорові регіональної філії Миколі Кужавському. Попередня пройшла у червні цього року на станції Запоріжжя-2.

Довідково: Загалом на Придніпровській залізниці під час осіннього комісійного огляду було оглянуто 424 локомотиви різних серій, серед яких 254 електровози та 170 тепловозів.