slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Вчили безпечному поводженню на залізниці 28/11/2011

У рамках місячника профілактично-роз’яснювальної роботи із запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів шкіл, ліцеїв і коледжів, студентів вищих навчальних закладів, розташованих у районах, прилеглих до залізничних колій, який стартував на Придніпровській магістралі, тематичний захід пройшов і на Дніпропетровській дитячій залізниці.

Перед юними залізничниками виступили начальник служби охорони праці Придніпровської залізниці Віктор Келембет, інженер з невиробничого травматизму служби охорони праці Придніпровської залізниці Андрій Хімчик та начальник сектору охорони праці Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Ольга Савченко.

«Наші постійні зустрічі корисні та повчальні для підростаючого покоління. Ми сподіваємось, що завдяки таким заходам кількість випадків невиробничого травматизму на залізниці зменшиться, адже інформацію про безпечне поводження на залізничних об’єктах діти донесуть до своїх друзів, товаришів, рідних та близьких», - відзначив В.Келембет.

За словами Андрія Хімчика, за 10 місяців 2011 року на залізничних об’єктах Придніпровської магістралі через недотримання правил безпеки на залізничному транспорті травмовано 123-х чоловік, 67-х із них - смертельно. Для порівняння: за 10 місяців 2010 року на залізниці травмувалось 179 осіб, з яких 117 смертельно. Протягом 10 місяців 2011 року в ДТП, що стались на залізничних переїздах Придніпровської залізниці, травмовано 3-х осіб, одну людину смертельно. В усіх зіткненнях винні водії автотранспорту, які порушували правила дорожнього руху.

У рамках заходу серед юних залізничників пройшли змагання і конкурси на кращого знавця правил безпеки на залізниці, діти розіграли повчальні випадки з життя, як поводитись у різних ситуаціях у залізничному транспорті та на залізниці взагалі. Цього дня вихованці дитячої залізниці також переглянули профілактичні відеоролики та мультфільми, які у доступній формі проілюстрували основні правила безпечної поведінки у поїздах та на об’єктах залізничної інфраструктури.