slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До центрального вокзалу Дніпра завітали вертеп і колядники 11/01/2020

Сьогодні, 11 січня, на залізничному вокзалі Дніпро-Головний відбулося вертепно-колядове дійство «Нова радість стала», яке містянам та гостям Дніпра подарували дитячі творчі колективи закладів позашкільної освіти міста. Свято організоване за підтримки Дніпровської міської ради та за сприяння АТ «Укрзалізниця».

В ошатно вбраному фойє вокзалу майже годину лунали різдвяні віншування, щирі побажання здоров’я й добра, миру та достатку, радісний сміх, сяяли спалахи мобільних телефонів і посмішки численних глядачів.

Юні артисти, змінюючи один одного, співали життєлюбних колядок, виконували хореографічні композиції, дарували чудовий настрій тим, хто прибув до Дніпра залізницею або на вокзалі ще очікував на залізничну подорож. Присутнім запропонували і справжній український вертеп – з Козою, Звіздарем, Чортом та іншими традиційними персонажами цього театралізованого дійства.

Окрім того, захоплені глядачі, серед яких було чимало дітвори, мали змогу отримати солодкі призи, правильно відповівши на віршовані запитання про українську обрядову та звичаєву культуру, а також сфотографуватися на згадку у тематичній фотозоні.

Видовищні дійства, які не тільки дарують тепло і радість, але й демонструють народні традиції, на центральному вокзалі Дніпра проходять вже другий рік поспіль. Удруге свято проходить за підтримки Дніпровської міської ради та за сприяння АТ «Укрзалізниця». Тож, вочевидь, воно стає доброю різдвяною традицією як для міста, так і для залізничників.