slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2019 році воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадачів майна та вантажів на суму понад 5 млн гривень 15/01/2020

У минулому році працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» припинили 876 спроб розкрадання залізничного майна та вантажів загальною вартістю майже 5,2 млн грн, за незаконні дії затримали 802 особи.

Зокрема, торік було попереджено 395 крадіжок вантажів вартістю понад 820 тис. грн, при цьому затримано 305 зловмисників.

Щоб ефективно протидіяти розкрадачам, ВОХОРівці відстежували та оперативно реагували на несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу залізниці; виставляли пікети й патрулі, а також улаштовували засідки на найбільш криміногенних станціях і перегонах; супроводжували вантажі; залучали до оперативно-профілактичних заходів співробітників Національної поліції.

Так, упродовж року спільно з правоохоронцями було проведено 562 перевірки пунктів приймання брухту, де шукали вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. Насамперед, увага була прикута до пунктів, розташованих поблизу залізничних колій. На двадцяти були виявлені й вилучені елементи, які цікавили перевіряльників.

Окрім цього, за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті України (ходіння коліями у невизначених місцях), минулоріч було затримано 1 273 особи. Усіх порушників оштрафовано.