slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2019 році придніпровські залізничники перевезли в приміському сполученні майже 13 млн пасажирів, у тому числі майже 3,8 млн пільговиків 23/01/2020

У січні-грудні 2019 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» перевезла у приміському сполученні 12 млн 963 тис. осіб, у тому числі 3 млн 764 тис. пасажирів пільгових категорій (понад 29%).

У порівнянні з 2018 роком кількість пільговиків, які скористалися приміськими поїздами магістралі, збільшилася майже на 194 тис. осіб (3 млн 570 тис. пасажирів відповідно).

На цей час пільгами на проїзд залізничним транспортом приміського сполучення користуються 16 категорій пасажирів. Це, зокрема, пенсіонери за віком, діти від 6 до 14 років, студенти вишів та учні професійно-технічних навчальних закладів, інваліди й учасники Другої світової війни та особи, що їх супроводжують, учасники бойових дій, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС і ліквідатори цієї аварії, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин, ветерани ряду служб.

Нагадуємо, що пасажири пільгових категорій повинні мати при собі квиток, а також документ, що засвідчує їх право на пільгу під час проїзду залізничним транспортом. Пільговикам, які мають право на безоплатний проїзд (тобто 100-відсоткову знижку), також необхідно оформлювати у касі посадковий талон. Це дозволить залізничникам вести коректний облік пасажирів, яким надаються послуги за пільговими тарифами, а відповідно – в повному обсязі отримувати відшкодування від замовників соціальних перевезень.