slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пройшла презентація корпоративної Стратегії розвитку персоналу 29/01/2020

Придніпровська залізниця стала першою серед регіональних філій, де було презентовано Стратегію розвитку персоналу АТ «Укрзалізниця» на 2019-2023 роки. Про цілі й стратегічні ініціативи кожного етапу реалізації цієї стратегії розповів Директор з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Євген Козак.

Під час зустрічі з керівним складом та профактивом регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Євген Козак підкреслив, що Стратегія розвитку персоналу спрямована на створення вже найближчим часом привабливої для працівників компанії-роботодавця; на забезпечення її достатньою кількістю кваліфікованого персоналу, здатного повною мірою задовольняти потреби країни в перевезеннях пасажирів та вантажів; на зростання продуктивності праці працівників, а відповідно – й фінансово-економічної стабільності товариства.

За словами Євгена Козака, практична реалізація презентованої стратегії дозволить суттєво підвищити рівень мотивації та соціальної захищеності працівників залізничного транспорту, сформувати стабільні умови для залучення й закріплення у галузі перспективної молоді, створити можливості професійного розвитку та кар’єрного зростання залізничників, внутрішнього переміщення й ротації, залучення висококваліфікованих кадрів з інших галузей економіки.

Досягти цих цілей допоможе втілення в життя низки стратегічних ініціатив, зокрема, впровадження дуальної форми навчання у профільних закладах професійної та вищої освіти, широке залучення працівників до опанування суміжних професій, розробка та впровадження оплати праці за методологією Hay Group, моделі компетенцій і професійних стандартів, розвиток дитячих залізниць та молодіжного лідерства, низка інших новацій.

«Розвиток персоналу повинен стати завданням не лише HR-вертикалі, але й менеджменту всіх рівнів, в усіх регіонах присутності компанії, адже це одне з пріоритетних завдань корпоративного реформування», – наголосив Євген Козак.