slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники ознайомили старшокласників Кривого Рогу із залізничними професіями 04/02/2020

Делегація регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» взяла участь у профорієнтаційному стартапі «Наші професії – ваше майбутнє», який днями пройшов у Палаці культури «Мистецький» (м. Кривий Ріг). Мета заходу – залучення молоді до навчання за залізничними професіями.

Профорієнтаційний стартап для старшокласників шкіл Саксаганського району міста організував Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей, що є партнером магістралі у впровадженні дуальної форми навчання під час підготовки робітників для залізничного транспорту.

До складу делегації регіональної філії увійшли представники Криворізької дирекції залізничних перевезень, місцевих підрозділів локомотивного, вагонного та колійного господарства, кадрової служби.

Під час зустрічі із завтрашніми випускниками шкіл та їхніми батьками залізничники говорили про свідомий вибір залізничних професій, високі вимоги до сучасних фахівців, перспективи працевлаштування в структурних підрозділах регіональної філії та кар’єрного зростання молоді. Усі охочі отримали іміджеву продукцію, яку привезла із собою делегація магістралі.

Загалом у профорієнтаційному стартапі взяли близько 500 школярів і дорослих.