slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Попри складні погодні умови, Придніпровська залізниця працює без збоїв 07/02/2020

Минулої доби, 6 лютого, в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» тривала снігоборотьба. У снігоочисних роботах були задіяні майже 1,6 тис. працівників різних господарств та 3 одиниці спеціальної техніки. Збоїв у русі поїздів не було.

Зміщаючись на південь, сніговий фронт учора приніс найбільш рясні опади на значну частину Запорізького регіону – в Мелітополь, Пологи, Великий Токмак, на Комиш-Зорю. Максимальна товщина снігу на станції Комиш-Зоря склала 50 см.

За добу придніпровські залізничники очистили від снігу 3193 стрілочні переводи, 340 залізничних переїздів, 149 пасажирських платформ, 32 пішохідні мости та 27 км станційних колії.

Снігоочисні машини СМ-2 звільняли від снігу колії на станціях Синельникове-1 та 2, а «Вітерець» був задіяний в очищенні від снігу стрілочних переводів та колій на станціях Магедове, Гусарка, Пологи, Челюскін, Комиш-Зоря та на роз’їзді 237-й кілометр.

Наразі снігоочисні роботи тривають. Рух поїздів у регіонах обслуговування регіональної філії, як і вчора, здійснюється за графіком.