slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пішов із життя Микола Куксін 14/02/2020

На 68-му році пішов із життя Заслужений працівник транспорту України, Почесний залізничник Микола Вікторович Куксін.

Понад сорок років свого життя Микола Вікторович віддав залізничній справі, зокрема, одній з найскладніших та найвідповідальніших її ділянок – колійному господарству.

Після закінчення у 1979 році Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту розпочав свою трудову діяльність шляховим майстром у Джанкойській дистанції колії, де за рік обійняв посаду головного інженера. У 1984 році очолив цей структурний підрозділ і беззмінно керував колективом 28 років.

Миколу Куксіна шанували за глибоке знання й вірність своїй справі, вимогливість і наполегливість, високу працездатність та вміння вирішувати найскладніші виробничі завдання. Разом із тим він був людиною чуйною, щирою, товариською, небайдужою до проблем і потреб колег, за що користувався серед них непохитним авторитетом.

За сумлінну працю, творчу ініціативу та вагомі трудові досягнення Микола Вікторович був заохочений званнями «Почесний залізничник» та «Заслужений працівник транспорту України».

Керівництво служби колії, усі працівники колійного господарства висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам’ять про Миколу Вікторовича Куксіна назавжди залишиться в наших серцях.