slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця надасть перше робоче місце групі випускників, які навчалися за дуальною формою 20/02/2020

У лютому структурні підрозділи регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» поповнять 26 випускників профільних навчальних закладів, де навчання робітничим професіям проводилося за дуальною формою.

Роботу з впровадження дуальної форми навчання, при якій 70% навчального процесу проходить у структурних підрозділах залізниці, в регіональній філії розпочали ще в 2018 році. Тоді партнерами магістралі виступили Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей і Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти, які розпочали підготовку за прогресивною формою навчання перших груп робітників для Криворізького та Мелітопольського локомотивних депо.

У 2019 році до проєкту долучилися Дніпровський ліцей залізничного транспорту та Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту. Від регіональної філії було задіяні дев’ять структурних підрозділів, які представляють різні господарства залізниці й працюють в усіх регіонах її присутності.

Наразі спільними зусиллями проводиться підготовка 104 учнів – майбутніх слюсарів, помічників машиніста тепловоза, помічників машиніста електровоза, монтерів колії та електрогазозварників. До березня 26 випускників, які навчалися за дуальною формою, отримають своє перше робоче місце у виробничих підрозділах регіональної філії.

«Переваги дуальної форми навчання полягають в органічному поєднанні теорії з практикою. Практичною частиною опікуються досвідчені фахівці залізниці, учні отримують заробітну плату, практика проходить там, де вони невдовзі працюватимуть, – говорить начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії Олена Савченко. – У результаті залізниця отримує максимально адаптованого до умов виробництва і до колективу працівника».