slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці провели виставку творчих робіт 06/03/2020

До Міжнародного жіночого дня в головному офісі регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшла виставка-конкурс робіт прикладного мистецтва, яку організувала об’єднана профспілка служб.

Передсвятковий захід мав за мету продемонструвати численні творчі таланти жінок-залізничниць, подарувати учасникам та відвідувачам піднесений настрій і незабутні враження.

Представниці різних служб отримали чудову нагоду виставити на загальний огляд свої творчі поробки – плетіння, живопис, картини, вишиті нитками й бісером, саморобні прикраси, одяг та іграшки, речі з дерева, шкіри, паперу, стрічок та інших матеріалів.

Усі експонати вражали яскравими фарбами, дивовижними техніками виконання, авторською фантазією та неймовірним позитивом.

Відвідувачі виставки мали змогу не тільки оглянути їх, але й поспілкуватися з майстринями щодо творчих секретів та залишити свої відгуки про роботи, які справили найбільше враження.

У підсумку дописи відвідувачів виставки-конкурсу зсумують, щоб визначити поробки, які найбрали найбільшу схвальних відгуків. Однак, за традицією, заохочено буде всіх учасників заходу – за творчий неспокій, фантазію та майстерність. А також за святковий настрій, який вони охоче подарували своїм колегам напередодні свята весни та жіноцтва – 8 Березня.