slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Отримано новий санітарно-побутовий корпус 1/12/2011

У Нікопольському моторвагонному депо Придніпровської залізниці, яке обслуговує приміські залізничні маршрути, зведено новий двоповерховий санітарно-побутовий корпус. З існуючою адміністративно-побутовою будівлею його з’єднав опалюваний перехід, який у депо називають «шляхом з минулого століття у нинішнє».

«Старий корпус датується 1902 роком, - розповів начальник депо Віктор Десятерик, - зрозуміло, що тут усе зносилось - електромережі, комунікації, самі конструкції, хоч ми і підтримували їх у справному стані. І людям тут затісно, адже на підприємстві працює майже триста осіб, ще стільки ж – це працівники криворізького оборотного депо. Тому потреба в новому санітарно-побутовому корпусі була просто життєвою. Працівники депо не могли втерпіти й ще до кінця робіт ходили придивлятись собі шафки у роздягальні», - говорить керівник підприємства.

«У новому корпусі є все, що потрібно робочій людині, - поділився з нами один із робітників депо Юрій Халеєв. – Ми дуже раді, що відтепер матимемо належні умови для виробничої діяльності й відпочинку».

Дійсно, у новобудові тепло, світло й затишно; є класи технічного навчання з численними наочними посібниками: схемами, плакатами, моделями вузлів та механізмів; кабінет охорони праці; добре вмебльовані кімнати відпочинку і приймання їжі, гардеробні; згідно із сучасними санітарними вимогами улаштовані душові, туалети й кімнати особистої гігієни.

Новий корпус також вміщує медичний пункт, кабінет психологічного розвантаження й тестування працівників депо, культурно-спортивний комплекс зі шведською стінкою, тренажерами, навіть більярдним столом, а також музей історії депо.

Наведено лад і на прилеглій до нової будівлі території: тут упорядковано газони, під’їзди та тротуарні доріжки.

Будівництво нового корпусу площею 1587 кв.м було розпочате ще у 2008 році, однак його дещо сповільнила економічна криза. Усі роботи виконані структурними підрозділами служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Придніпровської магістралі. Їх кошторисна вартість відповідно до індивідуального проекту склала 5 млн 120 тис.грн.

«Такі умови, які ми створили для колективу Нікопольського моторвагонного депо, не є чимось особливим – так має бути і так буде скрізь на нашій магістралі, - зазначив керівник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот. – Поліпшення санітарно-побутових умов праці й відпочинку трудових колективів підприємства – процес постійний. Тож входини, великі й менші, справляємо часто - то в одному, то в іншому підрозділі магістралі», - підкреслив О.Момот.

Тільки цьогоріч на Придніпровській відремонтовано 37 санітарно-побутових будівель структурних підрозділів залізниці на суму понад 5 млн грн., зокрема, в локомотивному депо станції Сімферополь (814 тис. грн.), на виробничій дільниці дистанції колії станції Айвазовська (367 тис.грн.), на дільниці дистанції захисних лісонасаджень станції Джанкой (242 тис. грн.), на виробничій дистанції колії станції Оріхівська (306 тис.грн.).