slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За два місяці на Придніпровській залізниці запобігли 134 крадіжкам майна та вантажів 134 крадіжкам майна та вантажів 20/03/2020

У січні-лютому 2020 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» припинили 134 спроби розкрадання залізничного майна і вантажів загальною вартістю понад 929 тис. грн, за злочинні дії затримали 137 осіб.

Протидіяти злодіям допомогли такі заходи, як постійний моніторинг та оперативне реагування на несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу залізниці, патрулювання найбільш криміногенних станцій і перегонів, супроводження вантажів, засідки й пікети, які виставляли працівники ВОХОР.

Проводилися також спільні з правоохоронцями перевірки пунктів приймання брухту, насамперед розташованих поблизу колій. З початку року здійснено 35 таких перевірок. На одному із перевірених пунктів були виявлені деталі верхньої будови колії. Діяльність цього пункту припинено.

Окрім цього, за два місяці під час проведення оперативно-профілактичних заходів стрільці ВОХОР затримали 206 осіб, які ходили коліями у невизначених місцях. Усіх порушників правил безпеки на залізничному транспорті було оштрафовано.