slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці вживають заходи до захисту персоналу, який забезпечує безперервний виробничий процес і безпеку руху 23/03/2020

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вживають комплексні заходи до захисту працівників, які під час карантину продовжують виконувати свої трудові обов’язки, забезпечуючи стабільні вантажні перевезення, безперебійне функціонування залізничної інфраструктури та безпеку руху.

Роботу з протидії поширенню коронавірусної інфекції координує відповідний штаб на чолі з директором регіональної філії Миколою Кужавським. Членами штабу є заступники директора та керівники усіх господарств залізниці. Це забезпечує не лише колегіальність рішень, але й чітку, оперативну та комплексну їх реалізацію.

Згідно з планом дій, ухваленим штабом, у регіональній філії здійснюється придбання безконтактних термометрів, засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) – медичних рукавичок, масок та респіраторів, захисних халатів і окулярів; а також дезінфікуючих хлор- та спиртовмісних засобів.

Засобами індивідуального захисту передусім забезпечуються вокзали й станції регіональної філії, де працюють із вантажовідправниками та пасажирами, що звертаються до квиткових кас за поверненням квитків; а також локомотивні бригади, задіяні у вантажному русі, та оперативний персонал. Запас ЗІЗ постійно поповнюється з урахуванням нагальної потреби.

У службових, виробничих та санпобутових приміщеннях регіональної філії щогодини виконується вологе прибирання й обробка поверхонь дезінфікуючими розчинами. Дезінфекцію проводять і в кабінах локомотивів, які курсують з вантажними поїздами.

Організовано доставку на робочі місця залізничним та автомобільним транспортом персоналу, задіяного у виробничому процесі й забезпеченні безпеки руху.

Працівники, які продовжують виконувати свої обов’язки на робочих місцях, проходять щоденний температурний скринінг. Залізничникам, не залученим до забезпечення безперервного виробничого процесу та питань безпеки руху, запропоновано взяти відпустки, запроваджений режим вимушеного простою.

У регіональній філії повністю скасовані відрядження, робочі поїздки та виїзні виробничі наради. Проводиться щоденний моніторинг лікарняних серед залізничників, щоб оперативно організувати взаємозамінність працівників, які продовжують виконувати трудові обов’язки на робочих місцях, та аналізувати дорожню ситуацію із захворюваністю.

З усіма працівниками регіональної філії проведені профілактичні інструктажі. Структурні підрозділи залізниці повністю забезпечені наочністю про запобігання захворюванню на коронавірусну інфекцію та її поширенню, а також щодо порядку дій у разі виявлення працівників з ознаками ГРВІ.

«Наша мета і наше першочергове завдання, – говорить директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський, – гарантувати захист залізничників. Ми робимо і надалі робитимемо все можливе, щоб наші працівники, які в надзвичайних умовах продовжують забезпечувати потреби країни, працювали безпечно і почувалися захищеними».