slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні-березні воєнізована охорона Придніпровської магістралі попередила 203 спроби розкрадань вантажів і залізничного майна 24/04/2020

У першому кварталі 2020 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 203 крадіжкам вантажів та залізничного майна загальною вартістю майже 1 млн 854 тис. гривень, за протизаконні дії затримали 199 зловмисників.

За три місяці стрільці ВОХОР спільно зі співробітниками Національної поліції також перевірили 47 пунктів приймання брухту, де шукали вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. На чотирьох такі елементи були виявлені й вилучені, що стало підставою для припинення діяльності цих пунктів.

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів воєнізованої охорони за ходіння коліями у невизначених місцях були затримані 293 особи. Усіх порушників правил безпеки, встановлених на залізничному транспорті, оштрафовано.