slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні-березні на Придніпровській залізниці було оновлено низку пристроїв СЦБ та зв’язку 29/04/2020

У першому кварталі 2020 року працівники господарства сигналізації та зв’язку регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали комплекс робіт для підвищення безпеки руху поїздів, надійності дії пристроїв СЦБ і зв’язку.

Зокрема, були відремонтовані 2 вагонні сповільнювачі на сортувальній гірці станції Нижньодніпровськ-Вузол, замінено 6 щогл світлофорів на станціях Павлоград-2, Богуславський, Апостолове, Підстепне, Кривий Ріг- Сортувальний та ім. Анатолія Алімова.

Фахівці господарства встановили на залізничних переїздах 28 сучасних світлодіодних головок, замінили 13 дефектних стрілочних електроприводів пристроїв електричної централізації, у тому числі 4 – на сортувальних гірках; оновили 4 батарейні та релейні шафи.

Щоб унеможливити доступ сторонніх осіб до інфраструктури й обладнання, що гарантує безпеку руху поїздів, у січні-березні на залізниці встановили 44 залізобетонні пристрої типу «саркофаг», які захищають дросель-трансформатори, та 78 додаткових замкових пристроїв на релейних і батарейних шафах.

Окрім цього, на залізничних станціях було замінено 24 гучномовці.