slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці проводять масштабні роботи з технічного переоснащення контактної мережі 29/04/2020

У першому кварталі 2020 року енергетики регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» розпочали масштабну модернізацію контактної мережі на найбільш діяльних ділянках магістралі. Це дозволить підвищити безпеку руху поїздів та надійність функціонування інфраструктури електропостачання.

Так, у лютому-березні було встановлено 188 опор контактної мережі і 30 анкерів на ділянці Сухачівка – Діївка.

У березні стартували масштабні роботи на ст. Апостолове. На цей час енергетики встановили тут 48 опор контактної мережі, 14 анкерів та 8 жорстких поперечин. Останні виготовляють з урахуванням подальшої реконструкції станційного освітлення із застосуванням сучасних світлодіодних світильників.

Роботи з технічного переоснащення найбільш діяльних ділянок магістралі, які придніпровські енергетики виконують спільно з працівниками філії «Енергоремтранс» АТ «Укрзалізниця», розраховані на півроку. Затим на нові конструкції переведуть навантаження контактної мережі, а зношені опори та гнучкі поперечини частково демонтують.

Проведена модернізація дозволить підвищити безпеку руху поїздів, позитивно позначиться на функціонуванні всієї інфраструктури енергопостачання залізниці.