slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: перетинати колії необхідно тільки за правилами безпеки 06/05/2020

У січні-квітні 2020 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 4 ДТП на залізничних переїздах та коліях поза ними. У результаті травмувалися сім осіб, у тому числі двоє людей отримали травми, не сумісні з життям.

За аналогічний період минулого року на залізниці сталися 3 дорожньо- транспортні події на коліях, постраждала одна людина.

В усіх випадках засоби звукової та світлової сигналізації на переїздах працювали справно, а локомотивні бригади, щоб уникнути наїзду, застосовували екстрене гальмування. Винуватцями нещасть були самі водії автотранспорту, що знехтували правилами дорожнього руху під час перетину залізничних колій.

Хочемо нагадати громадянам, які сідають за кермо: миттєво зупинити багатотонний рухомий склад неможливо, його гальмівний шлях зазвичай становить 500-700 м, а відстань до поїзда, що стрімко наближається, оцінити «на око» вкрай складно. Поспіх та необачність нерідко обертаються непоправними трагедіями. Тож бережіть себе!