slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За чотири місяці працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці вберегли від розкрадання вантажі та майно на суму майже 2,3 млн гривень 07/05/2020

У січні-квітні 2020 року воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередила 267 розкрадань вантажів і залізничного майна загальною вартістю майже 2 млн 298 тис. грн, за протизаконні дії затримала 266 зловмисників.

Серед попереджених спроб 56% становили крадіжки вантажів, які перевозить магістраль (150 випадків). Розкрадачі зазіхали на вугілля, брухт, метал і металеві вироби, а також соняшниковий шрот та зерно, промислові товари й деревину загальною вартістю понад 1 млн 193 тис. грн.

Припинити злочинні дії вдалося завдяки активній оперативно- профілактичній роботі ВОХОР. Працівники воєнізованої охорони відпрацьовують усі повідомлення про несанкціоновані втручання у роботу залізниці, патрулюють найбільш криміногенні ділянки магістралі, виставляють пікети та засідки, супроводжують вантажі під час їх транспортування.

Спільно із співробітниками Національної поліції за чотири місяці в прилеглих до залізничних колій районах було проведено 48 перевірок пунктів приймання брухту. На 5 виявили вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. Діяльність цих пунктів було припинено.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів стрільці затримали 359 чоловік, які ходили коліями у невизначених місцях. Затриманих порушників правил безпеки на залізничному транспорті оштрафували.