slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пройшов огляд локомотивів, які влітку забезпечують пасажирські й вантажні перевезення 23/06/2020

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбувся огляд тягового рухомого складу. Його мета – продемонструвати результати весняного комісійного огляду, проведеного локомотивними депо магістралі, готовність локомотивного парку до літніх перевезень пасажирів і вантажів, а також поділитися з колегами досвідом ремонту й утримання локомотивів.

Цього року захід пройшов на станції Синельникове-1. Кожне локомотивне депо на власний розсуд представило на огляд по дві машини. Фактично на вокзальному пероні вишукувалася повна лінійка локомотивів, які експлуатують придніпровські залізничники.

Під час весняного комісійного огляду, проведеного у локомотивних депо магістралі в березні-травні, локомотивам виконали різні види ремонтно- опоряджувальних робіт, зокрема, повну ревізію технічного устаткування. Посилена увага приділялася й культурному стану тягового рухомого складу, а також створенню комфортних умов праці для локомотивних бригад.

Так, у процесі підготовки до літніх перевезень у кабінах низки локомотивів з’явилися кондиціонери, вентилятори та побутові холодильники, в багатьох було встановлено звукоізоляцію, склоочисники з електроприво- дами та світлодіодне освітлення, оновлено крісла для машиністів і помічників. Ззовні всі локомотиви помили, окремі пофарбували, а також облаштували сучасними освітлювальними приладами, які збільшують видимість шляху в нічний час.

«Добре попрацювали всі локомотивні депо залізниці, – говорить начальник служби локомотивного господарства Андрій Ситало. – Такі огляди ми проводимо вже третій рік поспіль. Вони стали майданчиком, де можна продемонструвати належну підготовку тягового рухомого складу до роботи, а також поділитися з колегами досвідом ремонту та утримання локомотивного парку».

«Захід стає доброю традицією, – вважає заступник директора регіональною філії з рухомого складу Ігор Черепанов, – і, безумовно, сприяє підтриманню локомотивного парку залізниці в надійному експлуатаційному стані».

Загалом під час весняного комісійного огляду локомотивні депо Придніпровської залізниці підготували до роботи влітку 463 локомотиви.