slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За п’ять місяців водії автотранспорту через порушення правил дорожнього руху спричинили 4 ДТП на залізничних переїздах та коліях Придніпровської магістралі 30/06/2020

У січні-травні 2020 року на залізничних переїздах та коліях регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 4 випадки ДТП. Усі сталися через порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху.

Унаслідок дорожньо-транспортних пригод під час перетину колій на залізниці за цей період травмувалися 5 осіб, у тому числі 2 – смертельно. Для порівняння: за аналогічний період 2019 року маємо 4 ДТП з одним постраждалим.

Вини залізничників у жодному з інцидентів немає. Засоби звукової та світлової сигналізації на переїздах були справні, а настил – якісним. Водії автотранспорту знехтували елементарними правилами безпеки, що й спричинило нещастя.

Придніпровські залізничники вкотре нагадують, що залізнична інфраструктура потенційно небезпечна і вимагає неухильного дотримання правил безпеки. Це допоможе вберегти людські життя, державне та особисте майно.