slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці встановили 267 нових опор контактної мережі 30/06/2020

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» тривають масштабні роботи з модернізації контактної мережі на головних напрямках пасажирського й вантажного руху. З початку року встановили 267 опор контактної мережі.

Зокрема, 188 опор контактної мережі та 30 анкерів було встановлено на ділянці Сухачівка – Діївка. На ст. Апостолове встановили 79 опор, а також 20 анкерів і стільки ж жорстких поперечин. Жорсткі поперечини виготовлені з перспективою реконструкції станційного освітлення із застосуванням сучасних світлодіодних світильників.

У технічному переоснащенні найбільш завантажених ділянок руху задіяні працівники Нікопольської та Верхівцевської дистанцій електропостачання спільно з персоналом філії «Енергоремтранс» АТ «Укрзалізниця».

Будівельна частина робіт триватиме орієнтовно до кінця вересня. Затим енергетики переведуть навантаження на нові конструкції й частково демонтують зношені. Запланований комплекс робіт з модернізації контактної мережі передбачається завершити до кінця 2020 року. Це дозволить підвищити безпеку руху поїздів, позитивно позначиться на функціонуванні всієї інфраструктури енергопостачання залізниці.