slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За п’ять місяців на Придніпровській магістралі попередили 345 розкрадань вантажів і залізничного майна 30/06/2020

У січні-травні 2020 року воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігла 345 крадіжкам вантажів, елементів залізничної інфраструктури та рухомого складу. Було затримано 344 зловмисники.

Більше половини попереджених спроб становили злочинні зазіхання на вантажі. Найчастіше злодії «полювали» за вугіллям, брухтом, металом і металевими виробами.

Щоб забезпечити схоронність вантажів, працівники відомчої воєнізованої охорони здійснюють негласне супроводження вантажних поїздів, патрулюють найбільш криміногенні станції та перегони, виставляють пікети, влаштовують засідки. Оперативні групи виїжджають за повідомленнями про незаконні втручання у роботу залізниці; співпрацюючи з органами Національної поліції, вживають пошукові та профілактичні заходи.

Зокрема, за п’ять місяців спільно з правоохоронцями було проведено 49 перевірок пунктів приймання брухту, насамперед, прилеглих до районів діяльності залізниці. Оперативники шукали вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. І виявили такий «брухт» на 6 пунктах приймання. Діяльність цих пунктів припинено.

Під час оперативно-профілактичних заходів ВОХОР за ходіння коліями у невизначених місцях було затримано 385 осіб. Усіх порушників правил, установлених на залізничному транспорті України, оштрафували.