slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці не послаблюють контроль дотримання карантинних вимог у приміських поїздах 01/07/2020

У приміських поїздах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» тривають перевірки наявності засобів індивідуального захисту у пасажирів поїздів приміського сполучення. Ці перевірки проводять працівники господарства приміських пасажирських перевезень та дирекцій залізничних перевезень.

У період з 25 по 30 червня було проведено 23 перевірки дотримання карантинних вимог на найбільш заселених маршрутах пасажирських перевезень: Дніпро – Верхівцеве, Дніпро – Нижньодніпровськ-Вузол, Дніпро – Роздори, Кривий Ріг – Інгулець, Марганець – Нікополь, Вільнянськ – Запоріжжя-2, Федорівка – Мелітополь та ін.

Перевіряльники виявили 312 порушень карантинного режиму пасажирами приміських потягів. Було проведено 281 роз’яснювальну бесіду; 13 осіб, які категорично відмовилися користуватися захисними масками, не допустили до посадки в поїзд, ще 18 таких пасажирів висадили з рухомого складу.

Укотре закликаємо пасажирів бути свідомими та неухильно дотримуватися рекомендацій МОЗ під час поїздок залізничним транспортом: вдягати захисні засоби, дотримуватися соціальної дистанції у вагоні, займати місця тільки для сидіння.

Нагадаємо, що в  рамках першого етапу відновлення пасажирських перевезень регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ  «Укрзалізниця» з 1 червня частково відновила приміське сполучення в Запорізькій, а з 8 червня – у Дніпропетровській області. У поїздах, на вокзалах і станціях, в інших приміщеннях, де перебувають пасажири, забезпечене проведення обов’язкових дезінфекувальних заходів з дотриманням усіх санітарних норм та стандартів. На цей час у межах регіональної філії курсують 97 приміських поїздів.