slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі завершують роботу над усуненням недоліків, виявлених під час весняного комісійного огляду залізничних переїздів 02/07/2020

Під час весняного комісійного огляду в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було оглянуто 387 залізничних переїздів, у тому числі 213 – з автобусним рухом. На цей час залізничники усунули 86% виявлених недоліків, які належать до зони відповідальності регіональної філії.

Під час комісійного огляду залізничники спільно з представниками установ, що опікуються безпекою руху (Управління патрульної поліції у Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях, Державної служби України з безпеки на транспорті), шляхово-експлуатаційних організацій та місцевих органів самоврядування перевіряли справність пристроїв переїзної автоматики, насамперед звукової та світлової сигналізації, освітлення, стан настилів і проїжджої частини (в тому числі на підходах до переїзду), наявність розмітки та дорожніх знаків, стан приміщень для чергового персоналу на переїздах, які охороняються, тощо.

Було виявлено 1053 несправностей, 552 з яких віднесені до компетенції регіональної філії.

Наразі на залізниці завершують роботу над усуненням цих несправностей – вже усунуто 476 або 86%.

На жаль, на вкрай низькому рівні залишається усунення несправностей, які належать до компетенції дорожніх організацій та інших підприємств, – на цей час усунуто лише 1% з 577 недоліків, виявлених під час комісійного огляду.

Нагадаємо, що комісійні огляди залізничних переїздів проводяться двічі на рік – навесні та восени. Однак безпека переїздів контролюється залізничниками постійно й на різних рівнях. Так, за інструкцією бригадир колії повинен перевіряти залізничний переїзд щотижня, дорожній майстер – двічі на місяць, начальник дільниці – щомісячно. Якщо несправності виникають у процесі роботи, на місце негайно направляється майстер, відповідальний за цю ділянку шляху.

Закликаємо всіх учасників руху бути максимально уважними під час перетину залізничних переїздів. Перехід чи переїзд через колії при заборонних сигналах – це пряма загроза життю.

Бережіть себе!