slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У спекотну погоду Придніпровська залізниця посилює заходи безпеки 28/07/2020

В умовах спеки в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вживають додаткові заходи безпеки, щоб гарантувати стабільний рух поїздів та вберегти працівників від негативного впливу високих температур.

Зокрема, на залізниці посилено контроль температурного режиму колій та проведення ремонтно-колійних робіт. Тимчасово призупинено роботи з поточного утримання колії із застосуванням важкої техніки та гідравлічного інструменту, здатні ослабити стійкість рейкошпальної решітки. За потреби початок ремонтно-колійних та інших робіт переноситься на більш ранній час доби.

Фахівці колійного господарства здійснюють щоденні обходи та регулярні об’їзди колійної мережі. Виявлені дефекти усуваються невідкладно.

Залізничники працюють на відкритому повітрі тільки в головних уборах. Працівників також забезпечено бавовняним спецодягом, засобами надання першої допомоги при теплових ударах та достатньою кількістю питної води.

Вживаються необхідні заходи до забезпечення протипожежного режиму: під пильним контролем смуги відведення, де категорично заборонено розкладати вогнища, спалювати сухостій, хмиз, порубкові залишки та сміття, а також територія структурних підрозділів і об’єктів залізничної інфраструктури. Напоготові до можливої протидії вогню відомчі пожежні поїзди, дислоковані на стикових станціях.