slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За півроку воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від рук розкрадачів майно та вантажі вартістю майже 2,7 млн гривень 30/07/2020

У січні-червні 2020 року воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігла 418 спробам розкрадання майна та вантажів на загальну суму понад 2 млн 679 тис. грн. За злочинні дії було затримано 412 осіб.

Зокрема, за півроку працівники ВОХОР попередили 239 крадіжок вантажів, які перевозила магістраль, орієнтовною вартістю майже 1 млн 385 тис. грн. Найчастіше злодії зазіхали на вугілля (67% усіх попереджених спроб), брухт (18%), метал і вироби з металу (10%).

Щоб забезпечити схоронність залізничного майна та вантажів, воєнізована охорона залізниці забезпечує супровід поїздів з вантажами, які найбільше цікавлять розкрадачів; виставляє пікети та патрулі, влаштовує засідки на найбільш криміногенних ділянках та станціях залізниці. Цього року до таких належать станції Синельникове-1 і Таврійськ, ділянки П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, роз’їзд Орлянка – Таврійськ, Чортомлик – Нікополь – Мирова, а також Запорізький залізничний вузол – Пологи.

Оперативні групи ВОХОР швидко реагують на повідомлення про незаконні втручання сторонніх у роботу залізниці, успішно взаємодіють з місцевими правоохоронцями.

Поширеною практикою є й спільні перевірки пунктів приймання брухту, насамперед, у прилеглих до залізниці районах. За півроку проведено 60 таких рейдів. На 6 перевірених пунктах виявлено вантажі зі слідами маркування та деталі залізничної інфраструктури. Діяльність цих пунктів припинено.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів за ходіння коліями у невизначених місцях стрільці ВОХОР затримали 492 особи. Усіх порушників правил, встановлених на залізничному транспорті України, було оштрафовано.