slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: через легковажність водіїв автотранспорту кількість ДТП на переїздах та коліях зросла вдвічі у порівнянні з минулим роком 19/08/2020

Упродовж січня-липня 2020 року на переїздах та коліях регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 8 дорожньо-транспортних пригод за участю автотранспорту. Постраждали 10 осіб, троє з яких отримали травми, не сумісні з життям.

Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року (4 ДТП відповідно). До того ж, у торішніх дорожньо-транспортних пригодах на коліях травмувалася лише одна людина.

Винуватцями цих нещасть стали водії автотранспорту, які грубо порушили правила безпеки під час перетину залізничних колій.

Придніпровські залізничники вкотре попереджають: залізниця потребує особливої уваги й пильності, адже це об’єкт підвищеної небезпеки. Тут не місце для дитячих розваг, для поспіху й легковажності. Бережіть себе та своїх близьких, не наражайте також на небезпеку персонал залізниці. Нехай ваші подорожі завжди будуть безпечними та приємними!