slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За сім місяців на Придніпровській залізниці відремонтували 173 км колій та 163 стрілочні переводи 19/08/2020

У січні-липні 2020 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» середнім ремонтом відновили 173 км колій, реконструювали 22 стрілочні переводи, відремонтували капітально 3, середнім ремонтом – 138 стрілочних переводів.

Ремонтно-колійні роботи були зосереджені на основних напрямках перевезень, зокрема, ділянках Запоріжжя-2 – Комиш-Зоря, Запоріжжя-2 – Запоріжжя-Ліве, Федорівка – Комиш-Зоря, Кривий Ріг – Тимкове, Гейківка – Висунь, Дніпро-Головний – Синельникове – Запоріжжя-2, Магедове – Гусарка.

Окрім того, з початку року було капітально відремонтовано залізобетонний міст на перегоні Канцерівка – Мирова та виконано низку ремонтних робіт на металевому мості, що на 293 км перегону Пологи – Гусарка.

Над відновленням колійної інфраструктури і штучних споруд працювали техніка й фахівці машинних станцій Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» та Дніпровського мостобудівельного поїзда філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» АТ «Укрзалізниця».