slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На роз’їзді Полтавка-Криворізька пост електричної централізації отримав сучасні модульні приміщення 27/08/2020

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» оновили пост електричної централізації на роз’їзді Полтавка-Криворізька, використавши для цього сучасні транспортабельні модулі.

Менше місяця знадобилося фахівцям Криворізької дистанції сигналізації та зв’язку, щоб повністю демонтувати в аварійному приміщенні поста ЕЦ кабелі й технічне обладнання і перенести їх до сучасних транспортабельних модулів.

На новому місці, зокрема, виконали монтаж пульта-табло, живильної установки, стативів; підвели кабелі напільних пристроїв; підключили основне та резервне живлення пристроїв СЦБ і зв’язку; провели пусконалагоджувальні роботи; улаштували місця для обслуговуючого персоналу.

На час «переїзду» залізничники не зупиняли технологічний процес, відмов у функціонуванні пристроїв зв’язку й СЦБ не було.

Оновлення поста електричної централізації на роз’їзді Полтавка-Криворізька сприятиме більш стабільній роботі залізниці, дозволить підвищити безпеку руху поїздів, створить належні умови праці фахівцям господарства сигналізації та зв’язку.