slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За вісім місяців придніпровські залізничники заощадили енергоресурсів на суму майже 57 млн грн 18/09/2020

У січні-серпні 2020 року, завдяки енергоощадним заходам, у регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» отримали економію енергоресурсів на суму 56,9 млн грн. Зокрема, було зекономлено 1905,1 тонни дизельного пального, 6,2 млн кВтг електроенергії, 11,1 тис. м3 газу та 1461 Гкал теплової енергії.

Економії дизельного пального вдалося досягти за рахунок використання тепловозів ТЕ33АС замість 2ТЕ116 локомотивними депо Мелітополь, Пологи та Синельникове; скорочення нагону пасажирських поїздів та збільшення середньої ваги вантажного поїзда.

Щоб заощадити електроенергію в тязі поїздів, на залізниці відмінили п’ять тривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів на перегоні П’ятихатки – Ерастівка, на станціях Ерастівка і Новоблочна, а також скоротили кількість неграфікових зупинок поїздів. Якщо дозволяла поїзна ситуація, в електрогосподарстві виключали з роботи по одному тяговому агрегату або трансформатору.

У стаціонарній енергетиці економії досягли завдяки використанню в структурних підрозділах енергоощадних ламп і світильників (майже 4,5 тис. од.), систем автоматичного керування зовнішнім освітленням; а також шляхом оптимізації схеми розміщення освітлювальних приладів на ст. Кривий Ріг-Сортувальний. Окрім того, для точного обліку електроенергії на залізничних підприємствах цьогоріч установили 52 лічильники.

Заощадити газ придніпровським залізничникам вдалося за рахунок еколого-теплотехнічної налагодження котлоагрегатів, а теплової енергії – завдяки впровадженню приладів обліку в експлуатаційному вагонному депо Кам`янське, підрозділах колійного господарства на ст. Мелітополь і Дніпрорудна.

За вісім місяців на впровадження енергоощадних заходів, передбачених дорожньою Програмою енерго- та ресурсозбереження на 2019-2020 роки, в регіональній філії загалом витратили майже 290 тис. грн.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.