slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники привітали Дніпровський професійний залізничний ліцей зі 100-літнім ювілеєм 01/10/2020

1 жовтня Дніпровському професійному залізничному ліцею виповнюється 100 років. З віковим ювілеєм викладацький склад та студентську молодь щиро привітали придніпровські залізничники, адже регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» є для ліцею найбільшим замовником кваліфікованих кадрів.

«За свою столітню історію навчальний заклад дав путівку у життя понад 24 тис. вихованців-майбутніх залізничників, навчив їх майстерності, гордості за обрану професійну стежку, заклав у душі світле, добре, вічне, щоб юні виростали не тільки відмінними фахівцями, але й справжніми людьми, гідними громадянами своєї Батьківщини, славними спадкоємцями дідівських та батьківських традицій», – йдеться в офіційному привітанні від керівництва та трудового колективу регіональної філії.

Найбільша кількість випускників ліцею працює у таких підрозділах Придніпровської залізниці як локомотивні депо ст. Дніпро та Нижньодніпровськ-Вузол, вагонні депо ст. Нижньодніпровськ-Вузол, П’ятихатки й Синельникове, Дніпровська, Нижньодніпровська та Верхівцевська дистанції колії.

Чимало колишніх вихованців ліцею задіяні у вокзальному й пасажирському господарствах АТ «Укрзалізниця», а також у річковому господарстві та метрополітені.

Довідка: Дніпровський професійний залізничний ліцей розпочинав свою діяльність 1920 року як школа фабрично-заводського учнівства Нижньодніпровських вагонних майстерень Катерининської залізниці. Перший набір становив 90 чоловік, а найбільша кількість випускників – до 700 осіб – припала на 70-ті роки минулого століття. Статус ліцею отримав 2007 року.