slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Привітання з Днем Залізничника! 04/11/2020

Шановні залізничники!!!

Робота залізничників – складна й відповідальна. Ви – кожен на своєму місці – щодня забезпечуєте комфортні подорожі для тисяч пасажирів, безпечні перевезення вантажів. Ви завзято й професійно працюєте за будь-якої погоди та обставин. Ми всі усвідомлюємо, наскільки корисна й необхідна ця робота для кожного жителя нашої країни.

Українським залізничникам завжди були притаманні відповідальність, високий професіоналізм, творчий підхід до справи та самовідданість улюбленій справі.

Упевнений, Вам вистачить досвіду, фаховості та наснаги впоротися з усіма викликами та надати український залізниці нового потужного поштовху для розвитку. Переконаний, що колективу залізниці під силу найскладніші та найвідповідальніші завдання.

Дякую за важку щоденну працю, за відданість обраній справі та професіоналізм, за неоціненний внесок у розвиток нашої економіки. Спасибі за ваше розуміння і підтримку, які допомагають подолати перешкоди та труднощі, вселяють у нас віру в те, що залізнична галузь, Придніпровська залізниця невпинно рухатимуться вперед – до нових світлих обріїв.

Наснаги вам, оптимізму, наполегливості у досягненні нових висот, міцного здоров’я та родинного добробуту, який завжди додає сил у трудовій діяльності, гідної оцінки тієї нелегкої справи, яку ви щодня добросовісно та відповідально робите.

Зичу Вам, шановні залізничники, миру, наснаги та благополуччя, незгасного оптимізму та нових звершень в ім’я України!

В.о. директора Регіональної філії «Придніпровська залізниця» Заруба Олександр Володимирович