slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці проходить Тиждень безпеки дорожнього руху 10/11/2020

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» стартував Тиждень безпеки дорожнього руху. Його мета – привернути увагу до ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні; вжити профілактичні заходи, спрямовані на гарантування безпеки руху на автошляхах, зокрема у місцях перетину залізничних колій; виховувати в населення дорожню культуру.

Упродовж тижня на залізниці пройдуть позапланові технічні заняття з персоналом щодо неухильного дотримання Правил дорожнього руху й підвищення транспортної дисципліни, з основних причин дорожньо-транспортного травматизму та його профілактики.

Першочергова увага приділятиметься водіям відомчого автотранспорту та працівникам, які відповідають за підготовку транспортних засобів та випуск їх на лінію. Водійський склад регіональної філії також опанує практичні навички надання домедичної допомоги постраждалим у ДТП.

Фахівці різних служб проінспектують залізничні переїзди, де за потреби відновлять дорожні знаки й розмітку, зокрема пішохідну, зовнішнє освітлення та інформаційні панно; забезпечать водіям автотранспорту нормативну видимість поїздів, які наближаються до переїзду, тощо. Під час Тижня безпеки дорожнього руху також підсумують результати осіннього комісійного огляду залізничних переїздів.

Вестиметься активна пропагандистська робота серед населення, у тому числі шляхом розповсюдження інформаційно-попереджувальних матеріалів серед учасників дорожнього руху – водіїв та пішоходів, які перетинають залізничні колії на переїздах.

Нагадаємо, що Тиждень безпеки дорожнього руху традиційно проводиться у межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 років, проголошеного резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.