slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні-жовтні 2020 року водії автотранспорту скоїли 11 ДТП на переїздах та коліях Придніпровської залізниці 13/11/2020

За 10 місяців 2020 року на переїздах та коліях регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 11 дорожньо-транспортних пригод за участю автотранспорту, 3 людини загинули, ще 8 отримали травми.

У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість дорожньо-транспортних пригод зросла на 83% (торік сталося 6 випадків), кількість постраждалих – ще значніше (за минулий рік одна людина загинула та одна травмована).

Усі цьогорічні ДТП сталися з вини водіїв автотранспорту, що знехтували правилами дорожнього руху під час перетину залізничних колій й наразили себе на небезпеку.

Востаннє – 9 листопада, коли на 191 км перегону Самарівка – Нижньодніпровськ-Вузол легковик ВАЗ-21099, яким керував нетверезий водій, зніс огороджувальні стовпчики залізничного переїзду і врізався в опору освітлювальної мережі. Легковий автомобіль не підлягає відновленню, 23-річний винуватець ДТП у вкрай тяжкому стані доправлений до реанімаційного відділення однієї з лікарень м. Дніпро.

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» закликає водіїв автотранспорту неухильно дотримуватись правил дорожнього руху під час перетину залізничних колій. Це унеможливить пошкодження чи руйнування залізничної інфраструктури й особистого майна громадян, убереже учасників руху від більш трагічних наслідків – втрати здоров’я або життя.