slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За одинадцять місяців на Придніпровській залізниці оздоровили понад 230 км колії 18/12/2020

У січні-листопаді 2020 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відремонтували 231 км колії та 226 стрілочних переводів на основних напрямках руху пасажирських і вантажних поїздів. Це сприяло безпеці залізничного руху, стабільності перевезень.

Зокрема, у межах магістралі колійники виконали реконструкцію 46 стрілочних переводів та підходів до них, піддали капітальному ремонту 6 стрілочних переводів, середнім ремонтом оновили ще 174, а також 231 км колії.

Основні ремонтно-колійні роботи у цей період були зосереджені на напрямках Запоріжжя-ІІ – Комиш-Зоря, Запоріжжя-ІІ – Запоріжжя Ліве, Федорівка – Комиш-Зоря, Кривий Ріг – Тимкове, Гейківка –Висунь, Дніпро-Головний – Синельникове – Запоріжжя-ІІ, Магедове – Гусарка, Славгород – Новогупалівка, Самарівка – Новомосковськ, П’ятихатки – Ерастівка, Новоблочна – Батуринська.

У оздоровленні колійної мережі були задіяні фахівці й техніка філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Виконані ремонтно-колійні роботи дозволили гарантувати безпеку руху поїздів, безперебійні залізничні перевезення пасажирів та вантажів.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.