slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізький регіон отримає ще один модернізований приміський поїзд 22/12/2020

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершує обкатку приміського електропоїзда ЕР2Т-7230, капітально відремонтованого і модернізованого на ПрАТ «КВРЗ». З наступного тижня цей рухомий склад вийде на приміські маршрути в Запорізькій області.

Фахівці Київського електровагоноремонтного заводу повністю оновили технічне обладнання й конструктивні елементи ЕР2Т-7230 – двигуни, колісні пари, редуктори, пантографи, електричне обладнання та кабельно- провідникову продукцію.

Під час капітального ремонту було виконано й низку модернізацій, які дозволять значно підвищити безпеку залізничного руху та комфорт пасажирів, зменшити застосування витратних матеріалів.

Зокрема, ЕР2Т-7230 обладнали новими повітряними резервуарами й відновили роботу пневморегуляторів гальмівної важільної передачі, що зробить більш надійною функціонування автогальмівного обладнання; оснастили сучасними гасниками коливань, які забезпечать плавність ходу електропоїзда; світлодіодними ліхтарями та прожекторами – для поліпшення видимості в нічний час. А автоматичні вимикачі, якими замінено низьковольтні запобіжники, спростять експлуатацію електросистем приміського складу.

Пасажири неодмінно оцінять нові сидіння покращеної ергономіки, герметичні склопакети у вікнах, сучасне світлодіодне освітлення салонів, електронне інформаційне табло та оновлену систему зв’язку «пасажир- машиніст», новітні матеріали, застосовані для оформлення вагонного інтер’єру.

Виконаний заводчанами капітальний ремонт дозволив подовжити термін служби приміського електропоїзда до 50 років. На цей час ЕР2Т-7230 уже має 28-літній строк експлуатації.

Наразі оновлений рухомий склад проводить обкатувальні випробування під наглядом представників ПрАТ «КВРЗ» та Запорізького моторвагонного депо. Під час обкатки перевіряються та регулюються всі системи електропоїзда, у тому числі й на граничній швидкості 120кмгод.

З наступного тижня електропоїзд курсуватиме на приміських маршрутах Запорізького регіону. Це вже третій у 2020 році модернізований приміський поїзд для Запорізької області. Ще два – ЕР2-696 та ЕР2Т-7223, які цьогоріч капітально відремонтували в Нікопольському локомотивному депо, відновили своє курсування в серпні та вересні.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.