slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У м.Дніпрі капітально відремонтували залізничний шляхопровід 24/12/2020

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершено капітальний ремонт залізобетонного залізничного шляхопроводу на перегоні Дніпро-Головний – пост Амур – Нижньодніпровськ. Це підвищить безпеку руху як поїздів, так і автотранспорту.

Під час триденного «вікна» мостовики замінили два дефектні прогони завдовжки 11,8 м кожен – під колією №3 та парною колією, частково оновили кордонні блоки на устоях мосту, встановили перильну огорожу та вклали залізобетонну плитку службового тротуару.

Завдяки капремонту шляхопроводу створено безпечні умови для руху поїздів, а також автотранспорту, який користується проїздом під мостом. Міст знято з обліку дефектних споруд.

У ремонтних роботах були задіяні фахівці Дніпровського мостобудівельного поїзда філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд», Запорізького відбудовного поїзда, колійники та мостовики Дніпровської дистанції колії, енергетики господарства енергопостачання регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.