slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2020 році воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадачів вантажі та майно на суму понад 4,3 млн гривень 13/01/2021

У 2020 році працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 770 розкраданням вантажів, елементів залізничної інфраструктури та рухомого складу загальною вартістю майже 4 млн 326 тис. грн, за протизаконні дії затримали 731 зловмисника.

Серед попереджених спроб майже 56% становили злочинні зазіхання на вантажі, які перевозила залізниця (428 випадків). Злодіїв найбільше цікавили вугілля (64%), брухт (20%), метал і металеві вироби (9%).

Щоб унеможливити розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники відомчої воєнізованої охорони оперативно реагували на повідомлення про несанкціоновані втручання у роботу залізничного транспорту, негласно супроводжували вантажі, влаштовували засідки, виставляли пікети та патрулювали найбільш криміногенні ділянки й станції.

Спільно зі співробітниками Національної поліції впродовж 2020 року було проведено 146 перевірок пунктів приймання брухту, насамперед у районах, які знаходяться поблизу колій. Перевіряльники шукали вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. На 10 пунктах було виявлено заборонені до приймання елементи. Діяльність цих пунктів припинено.

Окрім цього, за ходіння коліями у невизначених місцях, у минулому році ВОХОРівці затримали 1 116 чоловік. Усі порушники правил безпеки на залізничному транспорті оштрафовані.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.