slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці провели рейди у приміських поїздах для протидії безквитковому проїзду 15/01/2021

У грудні 2020 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснили низку перевірок приміських поїздів з метою підвищення дохідності від пасажирських перевезень у приміському сполученні. У дні перевірок середньодобова виручка від реалізації квитків зросла на 10%.

Упродовж місяця працівники господарства приміських пасажирських перевезень супроводили 37 приміських поїздів на ділянках Дніпро-Головний – Запоріжжя-Кам’янське; Дніпро-Головний – Ігрень; Дніпро-Головний – Нижньодніпровськ-Вузол; Нікополь – Кривий Ріг-Головний; Марганець – Нікополь; Нікополь – Запоріжжя-2; Мелітополь – Запоріжжя-Ліве; Запоріжжя-2 – Мелітополь; Запоріжжя-2 – Новоолексіївка; Запоріжжя-2 – Синельникове-1.

На шляху прямування залізничники перевіряли наявність у пасажирів проїзних документів та їх відповідність маршруту поїздки, а також дотримання у вагонах приміських поїздів маскового режиму.

Супроводження приміських поїздів групами перевіряльників збільшило добову виручку від пасажирських перевезень у приміському сполученні в середньому на 10%.

Рейдові перевірки з метою підвищення дохідності від пасажирських перевезень у приміському сполученні продовжено і в січні 2021 року.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.