slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2020 році на Придніпровській залізниці відремонтували 231 км колії 15/01/2021

У 2020 році в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали комплекс ремонтно-колійних робіт, що дозволило підвищити безпеку руху та забезпечити стабільні залізничні перевезення. Зокрема, на основних напрямках руху пасажирських і вантажних поїздів було відремонтовано 231 км колії та 226 стрілочних переводів.

У межах магістралі колійники виконали реконструкцію 46 стрілочних переводів та підходів до них, піддали капітальному ремонту 6 стрілочних переводів, середнім ремонтом оновили ще 174, а також 231 км колії.

Основні ремонтно-колійні роботи упродовж року були зосереджені на напрямках Запоріжжя-ІІ – Комиш-Зоря, Запоріжжя-ІІ – Запоріжжя Ліве, Федорівка – Комиш-Зоря, Кривий Ріг – Тимкове, Гейківка –Висунь, Дніпро-Головний – Синельникове – Запоріжжя-ІІ, Магедове – Гусарка, Славгород – Новогупалівка, Самарівка – Новомосковськ, П’ятихатки – Ерастівка, Новоблочна – Батуринська.

Окрім того, у минулому році виконано значний обсяг робіт з ремонту та реконструкції інженерних споруд. Зокрема, на 4 залізничних мостах колійники замінили дерев’яний брус залізобетонними плитами безбаластного мостового полотна; на 5 – оновили дефектні прогонові конструкції із залізобетону; на 10 – вклали на підходах спеціальні мостові залізобетонні шпали; на 8 – замінили дефектний дерев’яний брус.

В оновленні колійної інфраструктури були задіяні фахівці й техніка колійного господарства АТ «Укрзалізниця» – філій «Центр з будівництва та ремонту колії» та «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд», а також регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Проведені в 2020 році ремонтно-колійні роботи дозволили підвищити безпеку руху, забезпечити впродовж року стабільні залізничні перевезення, скасувати низку обмежень швидкості поїздів.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.