slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2020 році кількість несанкціонованих втручань у роботу Придніпровської залізниці зменшилася на 43% 02/02/2021

Упродовж 2020 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксували 93 випадки несанкціонованих втручань у роботу магістралі, що на 70 випадків (43%) менше ніж у 2019 році.

Зокрема, серед торішніх правопорушень 16 повідомлень про встановлення вибухових пристроїв на вокзалах, у рухомому складі та на інших об’єктах. Жодне не підтвердилося. У чотирьох випадках поблизу залізничних колій та споруд було виявлено застарілі боєприпаси. Зафіксовано також 67 фактів розкрадань вантажів, елементів інфраструктури чи рухомого складу, що призвели до затримки поїздів; 3 випадки накладання на колію сторонніх предметів та один – перекриття руху сторонніми особами.

Унаслідок несанкціонованих втручань в 2020 році на Придніпровській залізниці було затримано 237 поїздів загалом на 217 год. 46 хв., незаконні дії зловмисників призвели до значних матеріальних збитків.

Придніпровська магістраль вкотре нагадує про небезпеку несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту для життя пасажирів та персоналу залізниць, а також наголошує на тому, що зловмисники нестимуть кримінальну та адміністративну відповідальність згідно з чинним законодавством України.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.