slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2020 році на Придніпровській залізниці провели понад 1600 перевірок збереження вагоного парку 03/02/2021

У 2020 році в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було вжито комплекс заходів до збереження вагонного парку. Мета цієї роботи – профілактика пошкоджень вантажних вагонів користувачами під час експлуатації, насамперед у процесі розвантаження.

Так, упродовж року працівники залізниці провели 1615 перевірок збереження вагонного парку користувачами. За результатами цих перевірок було заборонено експлуатацію 13 вагоноперекидачів та 2 грейферних кранів, які працювали з порушеннями вимог державних стандартів щодо забезпечення збереження вантажних вагонів під час завантажувально-розвантажувальних та маневрових робіт.

Також через незадовільний стан колійних мереж, на яких експлуатувалися вантажні вагони, до усунення виявлених недоліків було закрито для руху 76 залізничних колій та 43 стрілочні переводи.

Керівникам підприємств направили 107 листів з вимогою дотримуватися чинних національних стандартів щодо забезпечення збереження вантажних вагонів, усунути передумови до пошкодження вагонного парку. Ще 444 листів надіслали у місцеві органи поліції для реагуванння.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.