slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2020 році на Придніпровській залізниці професійно-технічне навчання пройшли майже 5,9 тис. працівників 05/02/2021

У 2020 році в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшли підготовку, перепідготовку чи підвищення кваліфікації 5898 фахівців робітничих професій.

«Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації робітничих професій дозволяють здійснювати професійно-технічне навчання осіб, які раніше не мали робітничої професії; робітників за суміжними чи новими професіями, а також розширювати і поглиблювати здобуті фахівцями робітничих професій знання, вміння та навички на рівні вимог технологій залізничної галузі», – говорить начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олена Савченко.

Так, упродовж минулого року первинну професійну підготовку на виробництві пройшли 88 працівників залізниці; 792 робітники опанували інші професії, 5018 – підвищили свою кваліфікацію (останні дві категорії – як з відривом від виробництва, так і у виробничих підрозділах).

Зокрема, 5382 робітники навчалися безпосередньо на робочих місцях, ще 516 – у Дніпровському та Марганецькому центрах професійного розвитку персоналу, а також у філії «Центр професійного розвитку персоналу» АТ «Укрзалізниця» (м. Золотоноша).

Нагадаємо, що в 2020 році регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» працевлаштувала у свої підрозділи 48 випускників профільних навчальних закладів.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.