slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2020 році на Придніпровській залізниці поменшало випадків травмування сторонніх осіб 05/02/2021

У 2020 році на інфраструктурних об’єктах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» на 11% зменшилася кількість травмувань сторонніх осіб. Позитивної тенденції вдалося досягти завдяки роботі щодо запобігання невиробничому травматизму.

Зокрема, торік у межах регіональної філії капітально відремонтували 5 залізничних переїздів; оновили 17 під’їздів та підходів до залізничних переїздів і один тунель, 64 пішохідних доріжки на переїздах, 183 сходів та 22 настили пішохідних мостів, понад 12 км повітряних ліній електропередачі.

Залізничники відновили чи додатково встановили близько 1250 інформаційних стендів попереджувального характеру і покажчиків безпечного проходу через колії; оновили 3714 плакатів з правилами електробезпеки.

На 155 залізничних станціях та 18 вокзалах регіональної філії здійснювалося регулярне сповіщення пасажирів про маневрові роботи, прибуття-відправлення поїздів, звучали нагадування про правила безпеки на залізничному транспорті.

У періоди послаблення карантину працівники регіональної філії провели профілактично-роз’яснювальні бесіди та лекції серед населення, учнів шкіл, студентів коледжів і вишів.

У результаті за підсумками 2020 року кількість травмувань невиробничого характеру в межах Придніпровської залізниці зменшилася з 64 осіб у 2019 році до 57 (-11%). Основними причинами травмування сторонніх осіб залишилися перехід через колії у невизначених місцях та перед поїздом, який стрімко наближається, а також ходіння коліями чи на небезпечній відстані до них.

Придніпровська магістраль вкотре закликає громадян бути уважними на інфраструктурних об’єктах залізничного транспорту і наголошує на тому, що уникнути нещасть допоможе особиста обережність кожного, неухильне дотримання правил безпеки. Бережіть себе!

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.