slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці вживають заходи до пропуску пасажирських поїздів та скорочення їх запізнення через сходження вантажних вагонів на перегоні Верхньодніпровськ - Воскобійня 06/02/2021

Водночас з відновними роботами на перегоні Верхньодніпровськ - Воскобійня, де сьогодні вночі сталося сходження з рейок 8 вантажних вагонів, регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» забезпечує пропуск пасажирських поїздів південного напрямку, вживає можливі заходи до скорочення відставання цих поїздів від графіка.

Пасажирські поїзди № 116 Київ – Покровськ – Бердянськ, № 12 Київ – Новоолексіївка, № 38 Київ – Запоріжжя, № 92 Одеса – Костянтинівка почергово пропущено своїм маршрутом через ст.Дніпро-Головний.

Пасажирські поїзди № 54 Одеса – Дніпро, № 80 Київ – Дніпро, № 4 Ужгород – Запоріжжя, № 42 Трускавець – Дніпро та № 86 Львів – Новоолексіївка прямують зміненим маршрутом через ст.Кривий Ріг-Сортувальний, ст.Апостолове, ст.Нікополь, ст.Запоріжжя.

Регіональна філія організувала спеціальний поїзд для довезення до станцій Дніпро-Головний та Кам'янське-Пасажирське численних груп пасажирів з поїзда № 86 Львів - Новоолексіївка.

Також було забезпечено пересадку на поїзд № 12 Київ – Новоолексіївка пасажирів, які прямують до станцій Мелітополь, Якимівка та Новоолексіївка, з решти поїздів, що затримуються.

Вирішено питання щодо курсування вищезазначених поїздів у зворотному напрямку зміненим маршрутом.

Затримки пасажирських поїздів становлять від 3 до 6 годин. Диспетчерський апарат вживає заходи до скорочення відставання пасажирських поїздів від графіка.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.