slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2020 році придніпровські залізничники заощадили енергоресурсів на суму 86,7 млн грн. 17/02/2021

Завдяки енергоощадним заходам, у 2020 році в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» отримали економію паливно-енергетичних на загальну суму 86,7 млн. грн. Зокрема, було зекономлено понад 2,8 тис. т дизельного пального, 10,3 млн кВтг електроенергії, 17,1 тис. м³ природного газу, 271,1 Гкал теплової енергії.

Економію дизельного пального на залізниці досягли переважно за рахунок використання тепловозів ТЕ33АС замість 2ТЕ116 у локомотивних депо Мелітополя, Полог та Синельникового, а також шляхом скорочення неграфікових зупинок та нагону пасажирських поїздів.

Заощадити електроенергію в тязі дозволила відміна довготривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів на перегоні П’ятихатки – Ерастівка, станціях Ерастівка і Новоблочна після проведення ремонтно-колійних робіт; зменшення кількості неграфікових зупинок потягів; виключення з роботи по одному тяговому агрегату чи трансформатору у разі, якщо це дозволяла поїзна ситуація; модернізація електровозів і електропоїздів лічильниками електричної енергії.

У стаціонарній енергетиці економії досягли завдяки використанню світлодіодних та енергоощадних ламп, впровадженню систем автоматичного керування зовнішнім освітленням та приладів обліку електроенергії. Окрім того, було оптимізовано схеми розміщення освітлювальних приладів на станції Кривий Ріг-Сортувальний.

Природний газ на залізниці заощаджено за рахунок еколого-теплотехнічного налагодження котлоагрегатів, а теплову енергію – завдяки впровадженню приладів обліку в окремих виробничих та санітарно-побутових приміщеннях.

На енергоощадні заходи в 2020 році регіональна філія витратила понад 5,6 млн грн.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.