slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Щодо розкладу руху окремих приміських поїздів 26/02/2021

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» подовжила на березень курсування щоденних приміських поїздів № 6011 Дніпро-Головний – Кривий Ріг-Головний (відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 06:50, прибуття на ст. Кривий Ріг-Головний о 10:51) та № 6042 Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний (відправлення зі ст. Кривий Ріг-Головний о 18:10, прибуття на ст. Дніпро-Головний о 22:31).

Окрім цього, до відміни зберігатимуться хвилинні зупинки регіонального поїзда № 828/827 Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний на ст. Девладове та ст. Божедарівка. Водночас з 2 березня цей регіональний поїзд, прямуючи в обох напрямках, не робитиме зупинки на ст. Верхівцеве.

З розкладом приміських поїздів можна ознайомитися в розділі «Пасажирам» на офіційних сайтах АТ «Укрзалізниця» та Придніпровської залізниці , а також на залізничних вокзалах і станціях.

Просимо пасажирів бути уважними й заздалегідь цікавитися розкладом руху, а також неухильно виконувати обов’язки пасажирів – купувати чи оформлювати проїзні документи в залізничних касах або сплачувати повну вартість поїздки провідникам у вагонах приміських поїздів.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.