slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За два місяці на Придніпровській залізниці вберегли від розкрадань майно та вантажі на суму майже 1,1 млн гривень 03/03/2021

У січні-лютому 2021 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 154 розкраданням майна та вантажів на загальну суму майже 1,1 млн грн, за протизаконні дії затримали 127 осіб.

Зокрема, за цей період працівники воєнізованої охорони залізниці попередили 66 крадіжок вантажів (43% від загальної кількості) вартістю понад 89 тис. грн. Найчастіше злодії зазіхали на вугілля (44 випадки), брухт, а також метал і вироби з металу (по 9 випадків відповідно).

Найбільш криміногенними були станції Синельникове-1, Таврійськ і Чаплине, ділянки П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ.

Так, працівники воєнізованої охорони оперативно реагували на повідомлення про несанкціоновані втручання в роботу залізниці. Здійснювалося негласне супроводження вантажів, влаштовувалися засідки, на найбільш криміногенних ділянках і станціях виставлялися пікети та патрулі.

Упродовж двох місяців спільно з працівниками Національної поліції було проведено 26 перевірок пунктів приймання брухту в прилеглих до залізниці районах. Оперативні групи шукали вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. На одному пункті було виявлено елементи пристроїв СЦБ. Діяльність цього пункту було припинено.

Окрім цього, під час оперативно-профілактичних заходів за ходіння коліями у невизначених місцях ВОХОРівці затримали 197 осіб. Усіх порушників правил, установлених на залізничному транспорті, оштрафовано.

У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.